KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Praktyki - Business Advisory IT SAP

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Zespół IT Consulting zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy systemów informatycznych dla firm w Polsce i za granicą. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z systemem SAP.

Zakres obowiązków

  • wspieranie Kierownika/Kierowniczki Projektów (tworzenie notatek, zarządzanie harmonogramem, przygotowywanie prezentacji)
  • zarządzanie dokumentacją projektową
  • wsparcie przy przygotowywaniu ofert dla klientów rozwiązań ERP
  • wsparcie zespołu podczas realizacji projektów związanych z SAP (dbałość o komunikację, weryfikacja produktów, organizacja spotkań)
  • udział w szkoleniach i warsztatach rozwijających umiejętności i wiedzę z zakresu SAP
  • współpraca z zespołem Business Advisory IT SAP i innymi działami w KPMG

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • podstawowa znajomość zagadnień dot. systemów ERP
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • otwartość na uczenie się i rozwijanie swoich kompetencji
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym

Oferujemy:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce