KPMG
Wrocław Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Praktyki - Audyt Ogólny

KPMG Wrocław
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WrocławWrocław
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

Zakres obowiązków:

  • Współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wparciu doświadczonych ekspertów KPMG

Oczekujemy:

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku studiów kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Zainteresowania praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i chęci związania swojej przyszłości zawodowej z branżą audytorsko-doradczą
  • Nastawienia na pracę o charakterze projektowym i zdobywanie wiedzy od profesjonalistów
  • Zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dostępności w pełnym wymiarze godzin (40h/ tyg.) od grudnia 2022 r.

Oferujemy:

  • Induction – kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • Hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • Komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk
  • Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • Wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • Służbowy iPhone i laptop
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce