KPMG
Katowice Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 października 2022. Zobacz aktualne

Praktyki - Audit Support Center

KPMG Katowice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KatowiceKatowice
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Audit Support Center (ASC) z siedzibą w Katowicach to dynamicznie rozwijający się dział wsparcia, realizujący zlecenia dla działu audytu KPMG w Polsce. Zakres świadczonych prac obejmuje w szczególności wsparcie fazy planowania projektów audytowych, kompleksową pomoc w obsłudze procesu potwierdzeń zewnętrznych, przetwarzanie i operacje na bazach danych, weryfikację poprawności sprawozdań finansowych oraz przeprowadzanie testów szczegółowych.

Oferta centrum wsparcia ulega ciągłemu rozszerzaniu poprzez rozwój istniejących usług oraz przejmowanie nowych procedur od zespołów audytowych.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w przeprowadzaniu wybranych procedur audytowych, w tym potwierdzeń zewnętrznych, testów detalicznych
  • Pozyskiwanie i weryfikacja danych finansowych od klientów audytowych
  • Przetwarzanie danych finansowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych (procedury Data & Analytics)
  • Merytoryczna oraz techniczna walidacja sprawozdań finansowych

Oczekujemy:

  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci nauki
  • Zainteresowania pracą z danymi i liczbami
  • Umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Praktycznej znajomości Excela i Worda
  • Efektywnej organizacji pracy
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pozytywnego nastawienia do pracy
  • Skrupulatności oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • Dostępności w pełnym wymiarze godzin (40h/ tyg.), od października 2022 r.

Oferujemy:

  • Płatne praktyki z perspektywą przedłużenia współpracy w formie umowy o pracę
  • Współpracę z ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem
  • Hybrydowy lub zdalny model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • Komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk
  • Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • Wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • Służbowy iPhone i laptop
  • Możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce