INVESTIN
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 listopada 2019. Zobacz aktualne

Praktykantki w Zespole Rozwoju Biznesu

INVESTIN Warszawa
Nie podano
Praktyki

Grupa INVESTIN rozwija i finansuje zaawansowane technologie, poprzez inwestycje Venture Capital, programy akceleracji start-upów oraz wszechstronne doradztwo w obszarze globalnego rynku innowacji. W ramach komercyjnych usług doradczych i szkoleniowych wspieramy przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, działalności B+R oraz transferu technologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko Praktykanta/Praktykantki w Zespole Rozwoju Biznesu, którzy pragną zdobyć doświadczenie w branży konsultingowej.

Zakres zadań:

Grupa INVESTIN świadczy usługi dostosowane do potrzeb klientów. Każdy projekt, nad którym będziesz miał/a okazję pracować będzie wyjątkowy. Do przykładowych zadań, z którymi będziesz się mierzyć należą:

Zadania, które będziesz miał(a) okazję wykonywać podczas praktyk:

  • sporządzanie ofert cenowych i przetargowych
  • aktualizacja prezentacji, raportów, baz danych oraz folderu reklamowego firmy
  • wsparcie w organizacji szkoleń z zakresu komercjalizacji technologii
  • przygotowanie i wysyłka mailingów do potencjalnych klientów
  • research informacji związanych z bieżącymi sprawami firmy
  • prace biurowe

Idealny/a kandydat(ka) posiada poniższe cechy i umiejętności:

  • status studenta lub absolwenta
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • nastawienie na rezultat i wytrwałość w realizacji celów
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • energia, zaangażowanie, inicjatywa
  • dyspozycyjność min. 25 h tygodniowo
  • mile widziane doświadczenie w zakresie marketingu, promocji i/lub administra

Oferujemy:

  • praktyki bezpłatne przez okres 2 miesięcy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze marketingu i sprzedaży usług doradczych i szkoleniowych
  • pozytywna atmosfera i wsparcie doświadczonego zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju wiedzy w dziedzinie komercjalizacji technologii
  • możliwość rozwoju doświadczenia oraz kompetencji zawodowych
  • referencje po odbytych praktykach