Play
Warszawa Nie podano
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 września 2021. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w Zespole Zarządzania Siecią UTRAN w Play

Rekrutacja zdalna
Play Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż

PLAY ZAPRASZA NA PRAKTYKI. DOŁĄCZ DO NAS :)

Twoje zadania:

  • Analiza, poprawa istniejącego i działającego programu napisanego w Java w celu przyspieszenia ściągania danych z serwerów FTP;
  • Dodanie funkcjonalności w narzędziu graficznym;
  • Dodanie funkcjonalności w narzędziu napisanym w języku Python;

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz minimum 3 miesięczne doświadczenie praktyk lub pracy w środowisku komercyjnym w pracy z kodem produkcyjnym;
  • Znasz podstawy systemu Linux (praca w shellu);
  • Programowanie w języku np.: Python, Java, Golang etc. nie jest Ci obce;
  • Pracowałeś/aś już wcześniej z GIT i znasz podstawy ze standardów developmentu np. PIP8 dla Python, podstawy SQL dla MySQL, Oracle lub MSSQL,
  • A ponadto jesteś głodny/a wiedzy i zależy Ci na rozwoju;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie
  • Możliwość łączenia pracy z nauką
  • Narzędzia pracy (laptop, modem)
  • Zadania pozwalające poznać procesy biznesowe
  • Dużą dawkę wiedzy od ekspertów
  • Wsparcie od pierwszego dnia w pracy
  • Szansę na nawiązanie współpracy w przyszłości