Rödl & Partner
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w dziale HR

Rekrutacja zdalna
Rödl & Partner Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

MIEJSCE PRACY Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wsparcie w realizacji projektów i procesów szkoleniowo – rozwojowych. W szczególności:

- administrowanie systemem szkoleń

- wsparcie w czynnościach administracyjnych i organizacyjnych związanych ze szkoleniami

- wsparcie w czynnościach związanych z procesem onboardingu pracowników

- przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych

- research i analiza na potrzeby działu HR

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- status studenta

- dyspozycyjność - 25-32h w tygodniu

- język angielski na poziomie komunikatywnym (B1), pozwalającym na swobodny research

- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel

- zainteresowanie tematyką szkoleń i rozwoju w organizacji

- komunikatywność, zespołowość, zaangażowanie w sprawy organizacyjne oraz chęci, by mieć realny wpływ na realizację projektów

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

- płatne praktyki, w trakcie których zdobędziesz specjalistyczną wiedzę

- trzymiesięczne praktyki, z możliwością nawiązania dłuższej współpracy

- możliwość dostosowania praktyk do Twojego planu zajęć

- zdobycie interdyscyplinarnego doświadczenia zawodowego w obszarze HR - różnorodne zadania, w trakcie których poznasz praktyczne aspekty tych obszarów i sprawdzisz w czym się czujesz dobrze

- pracę z osobami, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i pasją

- możliwość uczestniczenia w spotkaniach międzynarodowych

- dużą dawkę poczucia humoru, owoce w czwartki, a w inne dni także ciasta :)