TPA Poland
Poznań Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 lutego 2021. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w Dziale HR

Rekrutacja zdalna
TPA Poland Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Stawiamy na dobre połączenia. Globalny partner blisko Ciebie.

TPA to wiodąca międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 12 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

W Polsce TPA należy do największych firm doradczych. Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości i doradztwa personalnego, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal.

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce – jednej z największych globalnych sieci niezależnych firm doradczych.

Jako członek Baker Tilly International łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Stanowisko:Praktykant/ka w Dziale HR

Lokalizacja: Poznań, Młyńska 12

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • jesteś studentem kierunków społecznych/ ekonomicznych
  • interesujesz się zagadnieniami tematyki HR głównie kadrowo-płacowej i chcesz pogłębiać swoją wiedzę w tym obszarze
  • masz podstawową wiedzę na temat prawa pracy oraz kodeksu pracy (mile widziane)
  • możesz przeznaczyć na praktyki 20-30 godzin tygodniowo
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • cechuje Cię rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność i dyskrecja
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Enova lub doświadczenie w pracy z podobnym systemem kadrowo-płacowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Twoje przyszłe zadania:

  • wsparcie zespołu HR głównie w zakresie związanym z realizacją zadań kadrowo-płacowych
  • wykonywanie zadań administracyjnych, wprowadzanie danych do systemu płacowego
  • przygotowywanie dokumentacji i zestawień pod nadzorem przełożonego
  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – uczysz się i zarabiasz jednocześnie!
  • dedykowany Buddy
  • jasna ścieżka kariery, możliwość długofalowej współpracy
  • nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji
  • platforma e-learningowa
  • work-life balance
  • przyjazna atmosfera i zespół pełen energii
  • dostęp do platformy grywalizacyjnej

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. wyślij aplikację przez stronę www
  2. skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
  3. zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
  4. poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat