PANATTONI
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 lipca 2022. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w dziale Asset&Leasing

PANATTONI Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Panattoni Development Europe jest europejską filią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie i największym deweloperem logistycznym w Europie. Jako zarządca obiektów świadczymy kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni, a także zajmujemy się zakupem gruntów pod budowę magazynów.

Do działu Asset & Leasing szukamy osoby, która wesprze nas w codziennej pracy.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne działu
  • update layoutów
  • przygotowanie prezentacji
  • dbanie o obieg korespondencji
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie deweloperskiej o prestiżowej pozycji na rynku
  • program wsparcia pracowników ICAS
  • przyjazne miejsce pracy z nowoczesnym biurem w centrum Warszawy (metro, tramwaj, autobus);
  • szkolenia, eventy i wyjazdy firmowe :)
  • wsparcie w nowych obowiązkach
  • przy zawarciu umowy o pracę, benefity takie jak: pakiet ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna, Karta Multisport w wysokości 50% dofinansowana przez pracodawcę, kafeteria MyBenefit, dofinansowanie do nauki języków

Nie wymagamy doświadczenia, chcemy umożliwić Ci jego zdobycie. Szukamy osoby, która wesprze nas w czasie wakacji i jeśli się sprawdzi, zostanie z nami na dłużej, najlepiej w wymiarze ośmiu godzin dziennie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, chętną do pracy i rozwoju - aplikuj :)