FAMUR S.A.
Katowice Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Praktykant/ka Dziale Obsługi Personalnej

FAMUR S.A. Katowice
Nie podano
Praktyki, Staż

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej i skanowanie jej celem wdrożenia procesu digitalizacji akt osobowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie: ukończony min. 2 rok studiów (mile widziane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Administracja)
  • dostępność min. 3 dni w tygodniu
  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • bezpłatną miesięczną praktykę
  • zdobycie pierwszego doświadczenia w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowe