KPMG
Gdańsk Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Praktykant/ka ds. Wsparcia Aplikacji - Tax Technology

KPMG Gdańsk
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona GdańskGdańsk

Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego – nasz zespół wspiera technologicznie ekspertów KPMG, jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych. Główny obszar działalności zespołu to tworzenie dedykowanych aplikacji webowych, które usprawniają i przyspieszają prowadzenie rozliczeń podatkowych (tzw. compliance), ale także umożliwiają terminowe i prawidłowe raportowanie odpowiednich wymogów do organów nadzorczych. W zespole Tax Technology znajdziesz project managerów, analityków biznesowych, testerów oraz deweloperów.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w technicznym administrowaniu procesem wewnętrznego raportowania MDR
  • współpraca z użytkownikami aplikacji i reagowanie na ich pytania i zgłaszane problemy
  • wsparcie głównych administratorów aplikacji w zarządzaniu dostępami i uprawnieniami użytkowników
  • stały kontakt z deweloperami i działem IT w celu rozwiązania problemów użytkowników
  • udział w procesie testowania aplikacji przed ich wdrożeniem na środowisko produkcyjne
  • wsparcie zespołu projektowego przy budowaniu aplikacji webowych w obszarze podatków

Oczekujemy:

  • status studenta lub absolwenta kierunków technicznych, finansowych lub pokrewnych
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin
  • analityczne myślenie
  • komunikatywność oraz umiejętność i chęć współpracy
  • umiejętność skrupulatnego podchodzenia do działania i planowania swojej pracy
  • chęć pomagania innym i poszukiwania nieszablonowych pomysłów na rozwiązanie problemów

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze użytkowników aplikacji i/lub systemów
  • znajomość tematyki e-podpisów

Oferujemy:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce