Lina Medical Polska
Poznań Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 października 2020. Zobacz aktualne

Praktykanta do Działu Rozwoju i Technologii

Lina Medical Polska Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach R&D nowych urządzeń medycznych: przygotowanie dokumentacji technicznej, projektowanie i przeprowadzanie testów na prototypach,
  • Testy walidacyjne oprogramowania,
  • Aktywny udział w realizacji bieżących zadań Działu Rozwoju i Technologii.

Wymagania:

  • Student/ studentka IV-V roku, preferowane kierunki: Mechatronika, Elektronika, Automatyka i Robotyka - Warunek konieczny
  • Dyspozycyjność – min. 15 h w tygodniu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność pracy w programach projektowania i modelowania (Solid Works, Creo, Altium),
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów i PLC,
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Płatne praktyki
  • Udział w realizacji pełnych wyzwań projektów dotyczących innowacyjnych produktów w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w każdym z etapów tworzenia produktu od koncepcji i projektu, poprzez projektowanie procesu technologicznego aż po wdrażanie wyrobu gotowego na rynek,
  • Poznanie systemów jakościowych stosowanych przy produkcji wyrobów medycznych,
  • Po odbyciu stażu możliwość przedłużenia współpracy.