KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 marca 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole TAX Financial Services

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Zespół specjalizuje się w obsłudze podatkowej podmiotów z branży finansowej, takich jak banki, towarzystwa ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne oraz inne instytucje finansowe, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień typowych dla tego rodzaju klientów. Doradztwo podatkowe obejmuje wszystkie rodzaje podatków. Zespół współpracuje ściśle z grupą doradztwa finansowego KPMG FS Advisory.

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • przygotowywanie opinii w języku polskim i angielskim
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • analizę przepisów podatkowych
  • udział w obsłudze banków, spółek leasingowych, spółek faktoringowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • zainteresowanie prawem podatkowym
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word)
  • zaangażowania i nastawienia na realizację postawionych celów
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i planowania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Współpracę z renomowanymi klientami
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce