KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole Infrastruktury i Energii

Rekrutacja zdalna
KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Infrastruktury i Energii specjalizuje się w doradztwie strategicznym na rzecz klientów w sektorze przemysłu i energii, zarówno po stronie dostawców energii jak i jej odbiorców. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów na rzecz podmiotów zmagających się z wysokim zużyciem energii i ciepła. Zespół realizuje projekty typu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie nas wspierała w przygotowaniu i realizacji projektów doradczych z szeroko rozumianego obszaru efektywności energetycznej oraz w zarządzaniu portfolio projektów obejmujących strategie sektorowe: energetyki, gospodarki wodnej, projektów infrastrukturalnych.

Twoje zadania

  • udział w pracach zespołu specjalizującego się w zagadnieniach transformacji energetycznej. Do kluczowych zadań należeć będzie:
  • przeszukiwanie i wykonywanie opracowań na bazie danych ze wskazanych portali,
  • sporządzanie raportów z zebranych danych rynkowych i projektów technicznych,
  • przygotowywanie korespondencji do podmiotów współpracujących i zainteresowanych usługami działu,
  • opracowywanie prezentacji w oparciu o zebrane lub wskazane informacje,
  • obsługa archiwów i dokumentacji działu.

Oczekujemy

  • ukończonych studiów licencjackich lub magisterskich (opcjonalnie w trakcie 4-5 roku studiów) o specjalności: Energetyka, Hydrotechnika, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Lądowa, Inżynieria Produkcji, itp.,
  • zainteresowania tematyką regulacji i trendów w sektorach: energetycznym, wodno-kanalizacyjnym i gospodarki wodnej oraz projektów inwestycyjnych,
  • podstawowej wiedzy na temat funduszy unijnych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności analizy i syntezy informacji,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy

  • praktyki w oparciu o umowę zlecenie,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu projektów realizowanych dla największych polskich i zagranicznych podmiotów, ministerstw i Komisji Europejskiej,
  • możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów,
  • okazję współpracy z doświadczonymi doradcami i zdobycia kompetencji przydatnych w przyszłej pracy doradczej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce