KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 kwietnia 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole Financial Management/ Business Consulting

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Dołącz do zespołu Financial Management, w ramach działu Business Consulting, który zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania finansami oraz kontrolingu. Wspieramy naszych klientów w zakresie strategicznego zarządzania kosztami przedsiębiorstwa, rachunków kosztów, analiz rentowności klientów oraz analiz inwestycyjnych. Projektujemy systemy informacji zarządczej, kluczowe mierniki efektywności oraz programy zarządzania wartością. Przeprowadzamy transformacje działów finansowych, optymalizujemy procesy i wdrażamy Centra Usług Wspólnych / Centra Kompetencji.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań jako wsparcie Project Management Office
  • Udział w zadaniach związanych z realizacją projektów doradczych - analizy rynkowe, analizy procesowe

Oczekujemy:

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Zainteresowania tematyką rachunkowości zarządczej, finansów przedsiębiorstw, ekonometrią
  • Chęci uczestnictwa w projektach realizowanych dla centrów usług wspólnych /centrów kompetencji
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozumienia procesów finansowych
  • Bardzo dobrych wyników na studiach
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Płatne praktyki
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Współpracę z profesjonalistami

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce