Mercedes-Benz Financial Services
Warszawa Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lipca 2023. Zobacz aktualne

Praktykant w Dziale Windykacji i Remarketingu (do 30.09.2023)

Mercedes-Benz Financial Services Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Interesuje Cię praca w zespole Windykacji?

Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Financial Services

Szukamy Praktykanta w Dziale Windykacji i Remarketingu - zatrudnieniew oparciu o umowę zlecenie (do 30.09.2023)

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami w zakresie uzgodnienia księgowań, wyjaśniania wpłat i udzielania informacji na temat zaległości, wystawionych dokumentów (połączenia przychodzące)
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu zobowiązań
  • Obsługa działowej skrzynki e-mail – odpowiedzi, dystrybucja maili
  • Przygotowywanie zestawień płatności oraz wyjaśnianie wpłat
  • Wsparcie wystawiania opinii bankowych
  • Wysyłka dokumentów
  • Przeksięgowania oraz spinanie rozrachunków
  • Wsparcie w działaniach w windykacji po wypowiedzeniu umów (połączenia wychodzące)
  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA

  • Status studenta (preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu w okresie od 01.07 lub szybciej do 30.09, mile widziana pełna dyspozycyjność.

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE

  • Są sumienne i skrupulatne, zaangażowane oraz chętne do zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Są komunikatywne i otwarte,
  • Potrafią zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami,
  • Potrafią pracować zespołowo,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

OFERUJEMY

  • Udział w programie praktyk trwającym do 30.09.2023
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie
  • dofinansowanie posiłków