Ecolab Services
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 marca 2020. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale Regulatory Affairs (płatna)

Ecolab Services Kraków
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Z przychodami ze sprzedaży na poziomie 14 miliardów dolarów oraz 45 tys. pracowników jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawę efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie. Z naszych produktów korzystają m.in. szpitale, restauracje, hotele, zakłady przemysłowe. W Polsce od przeszło 20 lat prowadzimy działalność handlową, a od 2011 roku w Krakowie działa również nasze Centrum Usług Wspólnych wspierające procesy w Europie. Aktualnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów z dziedzin takich jak: Finanse (Dział Analiz Finansowych, Kontroling, Księgowość), Administracja sprzedaży, Zakupy i Łańcuch dostaw,Dział Rozwoju i dział Zgodności z normami.

Aktualenie poszukujemy praktykanta w dziale Regulatory Affairs:

Do zadań Praktykanta będzie należało wsparcie działu w bieżących zadaniach w zakresie:

  • tworzenie Kart Chrakterystki (SDS) dla produktów,
  • wprowadzanie/aktualizacja danych w systemie SAP, możliwość poprowadzenia samodzielnie projektu
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Status studenta kierunków chemicznych
  • Zanjomość regulacji REACH, CLP mile widziana
  • Dobra znajomość programu Excel, biegłość w pracy z komputerem
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność min 20h tygodniowo
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Płatne długo terminowe praktyki studenckie (minimum 6 miesięcy)
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Poznanie szeregu działań w zakresie chemicznych regulacji prawnych
  • Pracę w miłym zespole w międzynarodowej firmie o światowej renomie