Mercedes-Benz Financial Services
Warszawa Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 marca 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w Dziale Product & Marketing

Rekrutacja zdalna
Mercedes-Benz Financial Services Warszawa
2000 - 4000zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Interesuje Cię praca w zespole Product & Marketing? Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Financial Services.

Szukamy osoby na stanowisko: Praktykant

Zadania:

  • wsparcie zespołu w obszarze obsługi ubezpieczeń (DMS)
  • przygotowywanie oraz dostosowywanie formatów prezentacji na potrzeby działu oraz szkoleń produktowych
  • przygotowywanie analiz rynkowych
  • wsparcie przy orgranizacji szkoleń oraz eventów
  • testy produktów w systemie ePOS
  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań.

Szukamy osób, które:

  • posiadają status studenta;
  • komunikują się w języku angielskim;
  • są sumienne i skrupulatne, zaangażowane oraz chętne do zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • potrafią zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami;
  • znają pakiet Microsoft Office (Word, Excel);
  • są dyspozycyjne minimum 30 godzin w tygodniu.

Oferujemy:

  • udział w programie praktyk na okres 12 miesięcy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dofinansowanie do posiłków
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie
  • możliwość uczestniczenia w projektach realizowanych w firmie