Ecolab Services
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale Planowania z j. niemieckim

Rekrutacja zdalna
Ecolab Services Kraków
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Ecolab jest światowym liderem w zakresie profesjonalnej higieny dla instytucjonalnych odbiorców. Do naszych klientów zaliczają się światowej klasy sieci hoteli, restauracje, placówki opieki zdrowotnej, szkoły i uniwersytety, komercyjne pralnie, mleczarnie i gospodarstwa rolne, a także zakłady przetwórstwa spożywczego. Tworzymy własną Kulturę. Mamy Misję i Wizję. Mamy Wartości, według których pracujemy. Mamy systemy i projekty, które służą każdemu z naszych współpracowników.

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy:

Praktykant w dziale Planowania

Do zadań Praktykanta będzie należało wsparcie działu Planowania w bieżących zadaniach i raportach:

  • wprowadzanie danych do systemu SAP
  • kontakt mailowy/ telefoniczny z dostawcami
  • tworzenie prezentacji

Wymagania:

  • Status studenta
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz dobra znajomość j. niemieckiego
  • Dyspozycyjność (20-30 h tygodniowo)
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Płatne praktyki studenckie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Poznanie różnego rodzaju działań w zakresie działu Planowania
  • Pracę w miłym zespole w międzynarodowej firmie o światowej renomie