Mercedes-Benz Financial Services
Warszawa Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lutego 2023. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale Insurance Sales

Rekrutacja zdalna
Mercedes-Benz Financial Services Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Interesuje Cię praca w Mercedes-Benz Financial Services?

Dołącz do zespołu Insurance Sales!

Szukamy osoby na stanowisko Praktykant (umowa zlecenie na okres 12 miesięcy)

Twoje zadania:

  • Współpraca z zespołem zajmującym się obsługą Klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • Weryfikacja dokumentacji ubezpieczeniowej otrzymywanej od Klientów,
  • Kwalifikacja otrzymanych dokumentów,
  • Szczegółowe i skrupulatne uzupełnianie, na podstawie otrzymanej dokumentacji, baz danych,
  • Korekty zauważonych nieprawidłowości w bazach danych
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Status studenta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint),
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu.
  • Umiejętność praca pod presją czasu,
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu pracy
  • Systematyczność, umiejętność samoorganizacji i samodyscypliny oraz skupienia na zadaniu,
  • Podstawowa znajomość kwestii ubezpieczeń komunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.

Szukamy osób, które:

  • są sumienne i skrupulatne, zaangażowane oraz chętne do zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • potrafią zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami.

Oferujemy:

  • udział w programie praktyk na okres 12 miesięcy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę systemie hybrydowym w dni robocze (min. 2 dni w biurze, pozostałe home office)
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie.