Mercedes-Benz Financial Services
Warszawa Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w Dziale Customer Service Center

Rekrutacja zdalna
Mercedes-Benz Financial Services Warszawa
2000 - 4000zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Obsługa Klienta nie jest Ci obca? Nie masz problemów w posługiwaniu się językiem angielskim?

Dołącz do zespołu Mercedes-Benz Financial Services.

TWOJE ZADANIA:

  • Poznanie specyfiki pracy zespołu obsługi Klienta
  • Wsparcie obsługi zapytań z organów państwowych odnośnie użytkowania pojazdów
  • Wsparcie wysyłki polis ubezpieczeniowych
  • Praca przy archiwizacji dokumentów

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE:

  • są dyspozycyjne minimum 30 godzin w tygodniu - warunek konieczny
  • posiadają status studenta - najchętniej studenci studiów zaocznych
  • posługują się językiem polskim w stopniu BIEGŁYM (w mowie, piśmie)
  • lubią i potrafią pracować w zespole, są zaangażowane oraz chętne do zdobycia doświadczenia w dziale obsługi Klienta
  • potrafią zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami
  • znają pakiet Microsoft Office (Word, Excel)
  • komunikują się w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • Udział w programie praktyk na okres 12 miesięcy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dofinansowanie do posiłków
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie
  • możliwość uczestniczenia w projektach realizowanych w firmie

INFORMACJE DODATKOWE

W związku z ustawą RODO z 25 maja 2018r. prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wypełnienie i załączenie formularza zgody (należy zaznaczyć opcję TAK, wysłać w formacie elektronicznym) wraz z dokumentami aplikacyjnymi. Zgoda znajduje się pod linkiem:

www.mercedes.pl//klauzula-informacyjna-rekrutacja-mbl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.