KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 listopada 2021. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale Audytu (Polish DPP – dział wsparcia zawodowego)

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Czym zajmuje się zespół?

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

Twoje zadania

  • Praca z bazami danych – importowanie oraz weryfikacja danych w systemie /portalu intranetowym działu
  • Dbanie o aktualizację i pomoc w zarządzaniu informacjami, publikacjami i narzędziami umieszczanymi na portalu intranetowym działu
  • Wyszukiwanie i zbieranie danych z wewnętrznych i zewnętrznych baz danych, analiza informacji, w tym przygotowywanie zestawień i prezentacji
  • Przygotowywanie zestawień/raportów w formie podsumowań wynikających z research’u informacyjnego
  • Pomoc w realizowaniu zadań zleconych przez członków zespołu, praca na projektach zespołu, wsparcie działań administracyjnych zespołu
  • Pomoc w przygotowywaniu pism, komunikatów, prezentacji i publikacji działowych (praca edytorska związana z obrabianiem tekstu / grafiki)
  • Praca z MS PowerPoint, MS Word, MS Excel

Oczekujemy

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku studiów; mile widziany będzie ekonomiczny, finansowy lub pokrewny kierunek studiów
  • Dobrych zdolności organizacyjnych i interpersonalnych, umiejętności współpracy w zespole, otwartości, komunikatywności
  • Nastawienia na pracę o charakterze zadaniowym lub projektowym oraz zdobywanie wiedzy od profesjonalistów
  • Dokładności, systematyczności i samodzielności
  • Pozytywnego nastawienia, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności praktycznej znajomości MS Word, MsPowerPoint, MsExcel
  • Dostępności min. 30 godzin tygodniowo

Oferujemy

  • Płatne praktyki
  • Pomagamy zdobywać praktyczne umiejętności i nową wiedzę
  • Dajemy możliwość pracy zdalnej
  • Lubimy się i świętujemy wspólnie sukcesy, zarówno te związane z osiągnięciami firmy, jak i nasze prywatne zwycięstwa
  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, dlatego możesz angażować się w wolontariat pracowniczy i działania CSR

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce