AUTO1 Polska
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 listopada 2020. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale administracji

AUTO1 Polska Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych.

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa recepcji biura, w tym przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji
  • Organizacja spotkań służbowych oraz obsługa spotkań organizowanych w biurze
  • Przygotowywanie pism administracyjnych i prezentacji
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (dostawcy, instytucje, urzędy itp.)
  • Dbanie o estetyczny wygląd i porządek w biurze i salach konferencyjnych
  • Dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe oddziałów w regionie CEE

WYMAGANIA:

  • Student studiów zaocznych lub absolwent studiów wyższych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Znajomość Google (mail, kalendarz, gdok) lub pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu i stanowiska pracy
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy biurowej oraz zasad etyki biznesu

OFERUJEMY:

  • Płatne praktyki w dynamicznie, rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Czas pracy od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 h tygodniowo
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyjazdów do oddziałów w Europie Środkowo-Wschodniej i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV. Czekamy na Twoją aplikację!