KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 maja 2022. Zobacz aktualne

Praktykant / Praktykantka w zespole Training

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 145 krajach i zatrudnia ponad 236 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne zespołu L&D w organizacji szkoleń (online oraz stacjonarnie)
  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej
  • Administracja systemami GLMS ( SAP Success Factors)
  • Wsparcie w weryfikacji kosztów szkoleniowych
  • Produkcja szkoleń online (Kaltura/ Teams)
  • Raportowanie danych
  • Pomoc w bieżących projektach

Oczekujemy:

  • Statusu studenta min. III roku studiów
  • Dyspozycyjności min. 30 godzin w tygodniu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Chęci nauki, inicjatywy i zaangażowania
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Skrupulatności i dokładności
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce