KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Praktykant/ Praktykantka w Zespole Szkoleń

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 145 krajach i zatrudnia ponad 236 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne zespołu Szkoleń
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów (komunikacja z pracownikami, rejestracja w systemie SAP) oraz pomoc w rozliczeniach płatności
  • Koordynacja szkoleń (komunikacja z uczestnikami i trenerami, przygotowanie administracyjne materiałów i wirtualnych sal, praca w systemie GLMS)

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Dobrej umiejętności zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Komunikatywności i otwartości
  • Dyspozycyjności w wymiarze 40h/ tyg
  • Znajomość SAP, GLMS, Amodit będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Płatne praktyki
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem
  • ​Hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • Szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • Wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • Służbowy iPhone i laptop
  • Możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce