KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Praktykant / Praktykantka w zespole CFO Advisory

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Zespół CFO Advisory realizuje projekty w zakresie doradztwa dla instytucji z sektora finansowego i niefinasowego, w szczególnosci w obszarach transformacji funkcji finansów, optymalizacji, przyspieszenia i automatyzacji procesów finansowych, zintegrowanego zarządzania finansowego, rozwoju informacji zarządczej (w tym na potrzeby rozwoju biznesu), analiz, budżetowania i prognoz finansowych, zarządzania kosztami, budowania modeli kosztowych i dochodowości, a także wsparcia w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wypracowanych przez KPMG.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach z zakresu CFO Advisory
  • Dbałość o terminowość i najwyższą jakość prowadzonych dla klientów projektów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami i członkami zespołu
  • Wsparcie w codziennych zadaniach zespołu
  • Przygotowywanie danych na potrzeby projektów

Oczekujemy:

  • Statusu studenta min. III roku studiów
  • Dyspozycyjności min. 30 godzin w tygodniu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Chęci nauki, inicjatywy i zaangażowania
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • Skrupulatności i dokładności
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce