KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Praktykant / Młodszy Konsultant w zespole IT Audit and Assurance

KPMG Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu IT Audit and Assurance poszukujemy Praktykantów oraz Młodszych Konsultantów w obszarze audytu IT, zarządzania ryzykiem informatycznym, analizy procesów IT, a także pracy z dużymi zbiorami danych.

Zastosuj wiedzę ze studiów w praktyce pomagając w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych. W naszym zespole masz szansę poznać funkcjonowanie procesów, systemów oraz strategii największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, a praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność i elastyczność wykonywanych zadań i obowiązków. U nas możesz liczyć na bardzo dobrą atmosferę, rozwój osobisty i elastyczne warunki pracy.

Zakres obowiązków:

  • audyty IT
  • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy IT
  • identyfikacja i analiza ryzyka w obszarze IT
  • analiza rozwiązań informatycznych pod kątem zgodności z przepisami prawa i dobrymi praktykami
  • testowanie mechanizmów kontrolnych w obszarze biznesowym i IT
  • analiza dużych zbiorów danych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta studiów drugiego stopnia – preferowane kierunki związane z informatyką, audytem wewnętrznym, finansami, wykorzystaniem narzędzi informatycznych w biznesie, metodami ilościowymi
  • zainteresowania tematami związanymi z nowoczesnymi technologami i ekonomią
  • umiejętności sprawnego wyszukiwania i analizy informacji
  • umiejętności pracy z danymi, przeprowadzanie kalkulacji i analiz z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz wyciągania logicznych wniosków
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • chęci rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji usług związanych z audytem IT

Oferujemy:

  • pracę zdalną
  • pracę przy realizacji licznych projektów pozwalających na poznanie różnorodnych procesów (biznesowych i IT) u klientów działających w różnych sektorach i różnej wielkości – od średnich firm lokalnych do największych spółek polskich i międzynarodowych
  • udział w projektach realizowanych w skali międzynarodowej
  • płatne praktyki (umowa zlecenie) lub umowa o pracę na stanowisku Młodszego Konsultanta
  • perspektywę stałego zatrudnienia po praktykach
  • klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu
  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe)

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce