KPMG
Łódź Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Praktykant | Młodszy Konsultant - Program Cyber H@ckademy

KPMG Łódź
Nie podano
Praca hybrydowa, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona ŁódźŁódź

Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności. Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole Cyber Security KPMG.

Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, chcesz walczyć z cyberprzestępczością lub rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa, weź udział w programie i zacznij przygodę w realnych projektach.

W zespole Cyber Security KPMG możesz realizować zadania w ramach wybranej ścieżki:

Ścieżka bezpieczeństwa infrastruktury:

  • testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika)
  • analiza powłamaniowa i inżynieria wsteczna złośliwego oprogramowania
  • przeglądy architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych (w tym rozwiązań chmurowych)
  • informatyka śledcza

Ścieżka bezpieczeństwa aplikacji:

  • testy penetracyjne aplikacji (www, mobilnych, typu „gruby klient” czy interfejsów API)
  • statyczna analiza kodu źródłowego aplikacji
  • przeglądy architektury bezpieczeństwa systemów informatycznych

Ścieżka konsultingowa:

  • bezpośredni kontakt z klientami, uczestniczenie w spotkaniach projektowych
  • wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa
  • wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • budowa i utrzymanie systemów zarządzania ciągłością działania
  • analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń
  • doradztwo w zakresie architektury, procesów i procedur bezpieczeństwa

Oczekiwania:

  • zainteresowanie cyberbezpieczeństwem oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • pasja do technologii
  • status studenta min. III roku lub absolwenta (preferowane uczelnie o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • otwartość na nowe wyzwania, zdolność szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • dostępność na praktyki: min. 3 dni tygodniowo

Oferujemy:

  • autorskie warsztaty
  • możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas case study
  • voucher na konferencję branżową
  • praktyki lub praca dla najlepszych

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce