Budimex
Bydgoszcz Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 września 2020. Zobacz aktualne

Praktykant - kontrakt drogowy

Budimex Bydgoszcz
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • aktywny udział w procesie produkcji,
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. III rok studiów budownictwa
  • min. 3 dni dyspozycyjności w tygodniu,
  • zaangażowania i chęci do nauki od najlepszych
  • zalogowania się na stronie www.praktyki.akademiabudimex.pl - zagraj w naszą grę rekrutacyjną :)

Oferujemy:

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • płatną praktykę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,