KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2022. Zobacz aktualne

Praktykant- Deal Advisory Transaction Services (Financial Due Diligence)

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Grupa Doradztwa Transakcyjnego (Deal Advisory Transaction Services) wspiera inwestorów we wszystkich etapach transakcji kapitałowej począwszy od wstępnej oceny przedsięwzięcia przed proponowaną transakcją, aż po wsparcie przy procesie integracji biznesowej. Doświadczeni doradcy dokonują finansowej, ekonomicznej, rynkowej i operacyjnej analizy przedsiębiorstw, doradzają inwestorom w ocenie podmiotu transakcji w zakresie analizy faktycznego stanu przedsiębiorstwa oraz jego wyceny księgowej, jak również w zdefiniowaniu ryzyk finansowych związanych z procesem inwestycyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu w realizacji zadań w ramach projektów financial due diligence
  • przygotowywanie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów

Oczekujemy:

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Zainteresowania tematyką doradztwa transakcyjnego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrych wyników na studiach
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Płatne praktyki z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Praktyczne doświadczenie zdobyte w środowisku Ekspertów
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez dostęp do zasobów Linkedin Learning
  • Zdalny lub hybrydowy model pracy
  • Możliwość udziału w wewnętrznym programie rekomendacji – bonus finansowy za polecenie kandydatów na praktyki lub do pracy

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce