Johnson Electric
Będzin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 września 2019. Zobacz aktualne

Praktyka w Dziale Zakupów

Johnson Electric Będzin
Nie podano
Praktyki

Do naszego zakładu w Będzinie, poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby na Praktykę w Dziale Zakupów

Twoje obowiązki:

·        Wsparcie codziennej pracy członków Działu Zakupów;

·        Obsługa, aktualizacja bazy danych dostawców;

·        Wsparcie przy projektach oszczędnościowych i procesach zakupowych;

·        Przygotowywanie zapytań ofertowych skierowanych do dostawców;

·        Wyszukiwanie i porównywanie ofert, rekomendacje;

·        Sporządzanie zestawień i analiza danych.

Twój profil:

·        Studenci kierunków ekonomicznych, logistycznych lub pokrewnych;

·        Chęć zdobycia doświadczenia w Dziale Zakupów;

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego;

·        Bardzo dobra znajomość MS Office

·        Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

·    Praktykę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;

·    Ciekawe zadania;

·    Dostęp do narzędzi stosowanych według najwyższych standardów;

·    Pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowników.