Mobihelp Sp. z o.o.
Gdańsk Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 lipca 2022. Zobacz aktualne

Pracuj w branży przyszłości. Zostań specjalistą ds. produktów w sklepie Internetowym.

Zdalnie w czasie COVID
Mobihelp Sp. z o.o. Gdańsk
3010 - 4200zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Nie chcesz pracować w gastro lub sztywnej korpo-dziurze na słuchawce? Przyjdź do nas!

Sklep internetowy szuka śmiałka do podjęcia pracy/stażu/praktyki jako specjalista ds. produktów. Na całość lub część etatu.

Wszystkiego Cię nauczymy! Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy.

Jesteśmy młodym zespołem z luźną atmosferą, błyskawicznie rozwijamy nasz sklep internetowy i potrzebujemy Ciebie!

Praca w centrum Wrzeszcza, 5 minut od Politechniki.

Zadania na początek:

  • Tworzenie listy produktów na podstawie dokumentacji
  • Dodawanie produktów do systemu sklepu
  • Pisanie prostych i schematycznych opisów produktów
  • Aktualizacja ofert w portalach sprzedażowych

Zadania po wdrożeniu:

  • Raportowanie trendów rynkowych
  • Współtworzenie linii produktów
  • Udział w wybraniu kierunku rozwoju firmy

Opcjonalnie:

  • Fotografowanie produktów.

Elastyczne godziny pracy, nadgodziny ponad etat i w weekendy dodatkowo płatne. Możliwa krótsza praca w piątek lub praca w wybrane dni. Możliwa praca hybrydowa.

Możliwe, nieobowiązkowe dorobienie w sobotę lub niedzielę. Możliwość awansu na managera ds. produktów w miarę postępów w pracy i rozwoju firmy.