Adreams
Kędzierzyn-Koźle HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Pracownik wsparcia sali sprzedaży

Adreams Kędzierzyn-Koźle
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Nowa Oferta Pracy dla Pracownika Wsparcia

Sali Sprzedaży

(umowa zlecenie)

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające status: uczeń/student.

Weź zlecenie w dobrej cenie!

Przyjdź, zarób, naucz się czegoś nowego u lidera elektromarketów w Polsce!

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
  • dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
  • aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
  • weryfikacja stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
  • wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
  • zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
  • kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
  • dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami