Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Pracownik techniczny: dział serwisu i audytu

SELKEA Balice
Nie podano
Praca

SELKEA IT partner FIRMY

Wdrażamy specjalistyczne usługi IT dla biznesu: usuwanie danych elektronicznych, audyt techniczny i wsparcie procesów wymiany sprzętu komputerowego po zakończeniu jego eksploatacji w firmie.

Ludzie to największa wartość naszej firmy. Zespół SELKEA łączy unikalne kompetencje i stałe poszukiwanie „szerszej perspektywy”. Nie uznajemy „nie da się”. Wolimy działać i rozwiązywać problemy. Najlepsza optyka dla nas mieści się out of the box. Dlatego stale rozwijamy ofertę, modyfikujemy zakres działań i szukamy optymalnych propozycji dla naszych klientów i zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Testowanie komputerów
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego na potrzeby klienta
  • Instalacja poszczególnych części/ oprogramowania
  • Konfigurowanie oraz rozbudowa do potrzeb klienta
  • Serwisowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Diagnozowanie problemów i naprawa/ wymiana  uszkodzonych podzespołów
  • Poszukiwane kompetencje
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu jego rozwiązania
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem komputerowym

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go

Oferujemy:

  • Stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • Długofalową współpracę
  • Owoce w biurze
  • Szkolenie wprowadzające
  • Otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • Realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • Jasny system motywacyjny
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole