BIOVE Sp. z o.o.
Radom Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Pracownik sklepu internetowego (wprowadzanie produktów na sklepie internetowym oraz na serwisach aukcyjnych)

BIOVE Sp. z o.o. Radom
2500 - 3000zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Poszukujemy osoby do pracy przy obsłudze sklepu internetowego.

Miejsce pracy: Radom

WYMAGANIA:

  • Biegłe posługiwanie się komputerem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość portali społecznościowych oraz social media
  • Dokładność, zaangażowanie i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Kultura osobista
  • Znajomość podstawowych programów graficznych
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego, j. ukraińskiego.

OBOWIĄZKI:

  • Wprowadzanie produktów na sklepie internetowym oraz na serwisach aukcyjnych (tworzenie opisów, ewentualna drobna obróbka graficzna wystawianych produktów)