Pracownik produkcji - praca z zamieszkaniem Leszno

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 września 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Leszno

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Polska (woj. wielkopolskie, opolskie, śląskie)

Posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Aktualnie wolne wakaty mamy w zakładach w województwie wielkopolskim, opolskim i śląskim. Poszukujemy osób z obszarów całej Polski chętnych do relokacji na czas trwania projektu (zapewniamy grupowe zakwaterowanie) lub gotowych na dojazdy.

OBOWIĄZKI

  • właściwa realizacja zadań, prac na produkcji (np. produkcji konstrukcji metalowych i ich części, części z aluminium i stopów aluminium, detali lodówek, wyrobów z mineralnej wełny, tekstylnych etc.)
  • prace na różnych procesach produkcyjnych
  • obsługa narzędzi ręcznych, maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • obsługa pół zautomatyzowanych oraz automatyzowanych linii niezbędnych w procesie produkcyjnym
  • zdejmowanie partii produkcji oraz segregowanie, składanie, pakowanie w wyznaczonych miejscach
  • prace magazynowe i porządkowe
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • realizowanie produkcji wg. planów produkcyjnych
  • zapewnianie ciągłości produkcji
  • stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz instrukcji stanowiskowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i mechanicznymi
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • sumienne wykonywanie obowiązków, terminowość
  • sprawność fizyczna, wytrzymałość
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • wymagana komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarancją dużej liczby godzin
  • stałą pracę lub tymczasową w zależności od preferencji kandydata
  • stabilne zatrudnienie w firmie o 20-letnim doświadczeniu
  • w razie zmiany miejsca zamieszkania pomagamy w relokacji: zapewniamy zakwaterowanie (stała opłata za media po stronie pracownika) oraz transporcie dla grup osób
  • samochód służbowy dla grup pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce oraz karty pobytu