UMS Group Sp. z o.o.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 kwietnia 2024. Zobacz aktualne

Pracownik magazynowy - branża kosmetyków samochodowych

UMS Group Sp. z o.o. Warszawa
4500zł
Praca
Umowa zlecenie

Tworzymy markę profesjonalnych kosmetyków samochodowych i szukamy młodej, energicznej osoby do prac magazynowych i produkcyjnych. Nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, jednak dodatkowym atutem będzie zainteresowanie kosmetyką samochodową i chęć rozwoju w temacie.

Obowiązki:

  • Pakowanie paczek do klientów
  • Wystawianie i druk listów przewozowych
  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności z treścią zamówienia
  • Konfekcja produktów
  • Dbanie o czystość na magazynie
  • Dbanie o ładną prezencję produktów na regałach.
  • Kontrolowanie i inwentaryzacja stanów magazynowych towarów oraz materiałów potrzebnych do konfekcji produktów
  • Kontrolowanie stanów materiałów potrzebnych do pakowania paczek m.in. kartony, stretch, wypełniacze itp.
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Status studenta
  • Poczucie odpowiedzialności za swoje obowiązki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę "od zaraz" na podstawie umowy zlecenie
  • Elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem
  • Wynagrodzenie 30 zł / h
  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej.