SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Pracownik Działu Spedycji USA

SUPERIOR LOGISTICS Kraków
6500 - 10000zł
Praca
Umowa B2B

SUPERIOR LOGISTICS to jest firma córka amerykańskiego transportowego holdingu CAROLINA LOGISTICS, który ma swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej oraz całej Europie.

Otworzyliśmy kolejny oddział w Polsce i związku z tym poszukujemy ambitnych i zdeterminowanych osób na stanowisko Pracownik biurowy w dziale Spedycji.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę – dołącz do Nas!

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń logistycznych i transportowych na terenie USA
  • Organizowanie transportu na pozyskane zleceń
  • Koordynacja oraz kontakt z kierowcami

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego, który będziesz wykorzystywać na co dzień w swojej pracy (co najmniej na poziomie B2)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • Najwyższe wynagradzanie w spedycji w Twoim mieście (podstawa + bonusy)
  • Umowa B2B
  • Praca od poniedziałku do piątku 14:00-24:00
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowi w celu poprawy wyników pracy
  • Szkolenia w obszarze procesów logistycznych
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego (od pracownika biurowego do Team Leadera oraz Managera różnych szczebli)
  • Parking dla Pracowników
  • Wygodna lokalizacja (obok stacja SKM, tramwaj, autobus)
  • Premia za polecenie pracownika
  • Pizza Days
  • Integracja zespołowa (firmowa drużyna sportowa, spotkania okolicznościowe)
  • Świąteczne paczki
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczna kawa na co dzień :)
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

+48737934227, +380971154375 (Andriana) Whatsapp, Telegram, Viber

Do zobaczenia w naszym zespole!