SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Pracownik działu spedycji (Praca z rynkiem USA)

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Kraków
6000 - 7400zł
Praca
Umowa B2B

Superior Logisticsto duża, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku logistyki transportowej zarówno na terenie Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu specjalisty - Operations Dispatcher.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i jesteś spragniony nowej wiedzy, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!

Zakres obowiązków:

  • Praca z tabelami.
  • Sprawdzanie dokumentów pod kątem ładunku.
  • Korekta ewentualnych błędów w dokumentach.
  • Kontrola dokumentacji towarzyszącej.
  • Zarządzanie dokumentami.
  • Analiza i rozwiązywanie sytuacji problemowych z zamówieniami.

  • Masz znajomość języka Angielskiego na poziomie min B2+
  • Wielozadaniowość nie stanowi dla ciebie problemu
  • Cechują Cię komunikatywność oraz bezkonfliktowość
  • Jesteś stanowczy oraz pragniesz rozwoju
  • Nie potrzebujemy doświadczenia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki powyżej średniej rynkowej - podstawa + bonusy
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (do stanowiska “Team leader”)
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze
  • Pizza days
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów

Aplikuj, może to właśnie Ciebie szukamy !