Abakon
Bielsko-Biała Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Pracownik działu marketingu

Abakon Bielsko-Biała
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Firma budowlana Abakon od szesnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów

keramzytowych. Działamy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu marketingu.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • obsługa social media
  • administrowanie i współpraca przy uaktualnianiu stron internetowych
  • efektywne zarządzanie pozycjonowaniem
  • tworzenie i wysyłka newsletterów
  • pisanie tekstów reklamowych i branżowych do katalogów, prasy handlowej
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, informacji, ogłoszeń, artykułów itp.
  • tworzenie projektów graficznych
  • analiza opinii na forach i portalach

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: budownictwo, architektura, marketing i reklama (lub w trakcie)
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, inicjatywa i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość branży budowlanej lub wiedza z zakresu architektury
  • znajomość programów graficznych
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • znajomość programu AutoCAD
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje