Jobman
Świecie HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Pracownik drogerii - wymiana listew cenowych

Jobman Świecie
23 - 25zł
Praca dodatkowa

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • praca na hali
  • wymiana listew cenowych

WYMAGANIA:

  • pełnoletniość,
  • dyspozycyjność 2.08 w godzinach nocnych
  • chęci do pracy,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie
  • stawkę 23-25zł brutto/h
  • tygodniówki
  • liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków. Aplikujcie i pomagajcie razem z nami!

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."