Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Pracownik do kontaktów biznesowych z językiem niemieckim

DWL Job Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Dynamicznie rozwijająca się Firma zatrudni pracownika z językiem niemieckim

Zakres obowiązków

  • kontakt mailowy/ telefoniczny z niemieckojęzycznymi kontrahentami
  • rezerwowanie noclegów i kontakt z właścicielami miejsc noclegowych
  • nawiązywanie współpracy z niemieckimi zleceniodawcami

Wymagamy

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (jeśli go nie masz wszystkiego Cię nauczymy)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • znajomości MS Office (Excel, Word)
  • dokładności i staranności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • szukamy osoby z zacięciem handlowca, która nie boi się trudnych rozmów.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie, po 6 miesiącach możliwa umowa o prace,
  • Możliwość pracy na pół etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Dobra atmosferę pracy, opartą na partnerskich relacjach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon,
  • Ubezpieczenie grupowe MEDICOVER
  • Czas pracy od Pon-Pt w godzinach od 8:00-16:00

tel.789 153 035