Adecco Poland
Szczecin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lipca 2022. Zobacz aktualne

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Rekrutacja zdalna
Adecco Poland Szczecin
5500 - 7150zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Język niemiecki nie jest Ci straszny?

Marzy Ci się stabilna praca biurowa na te niepewne czasy?

Chcesz zmienić branżę albo po prostu poszukujesz nowej pracy? To nie jest przypadek.

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz już dziś do zespołu jako: Pracownik administracyjny z językiem niemieckim.

Przeczytałeś/aś już kogo szukamy, ale nie masz doświadczenia? To żaden problem. Przeszkolimy Cię!

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie procesów administracyjnych dla instytucji finansowej
  • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów

Wymagania pracodawcy:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 lub wyższa
  • Biegła obsługa komputera
  • Wielozadaniowość
  • Szybkie przyswajanie wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracach administracyjnych (nie jest to warunek konieczny)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę tymczasową lub zatrudnienie bezpośrednie w zależności od umiejętności językowych
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku językowe, łącznie nawet 7150 brutto zł
  • Przeszkolenie i wdrożenie do pracy, wsparcie na każdym kroku
  • Benefity pozapłacowe
  • Praca nie polega na obsłudze klienta
  • Możliwość pracy hybrydowej

Potrzebujesz więcej informacji? - ZADZWOŃ 723 990 879!