Grupa AF Sp. z o.o.
Świdnica Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Pracownik Biurowy/ Pracownik ds. Administracji Świdnica

Grupa AF Sp. z o.o. Świdnica
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań. Do naszego zespołu poszukujemy sympatycznej i miłej osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy/Pracownik ds. Administracji Miejsce pracy: Świdnica

OPIS STANOWISKA:

·      wsparcie działalności firmy w zakresie operacyjnym,

·      bieżąca obsługa biura,

·      przygotowywanie korespondencji do wysyłki,

·      obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

·      aktualizacja ewidencji,

·      kontakt z pracownikami w sprawie bieżącej działalności firmy,

·      archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:

·      dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań - to dla nas kluczowa cecha na tym stanowisku,

·      zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·      komunikatywność - pracujemy w zgranych zespołach,

·      znajomość pakietu MS Office,

·      umiejętność analitycznego myślenia,

·      ze względu na misję firmy, posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

·      stabilne zatrudnienie,

·      umowę o pracę z uwzględnieniem przywilejów wynikających z posiadanego stopnia niepełnosprawności,

·      pracę od 9:00 do 16:00 w biurze, w Świdnicy,

·      pracę, za którą zostaniesz doceniony,

·      współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,

·      benefity: prywatna opieka medyczna i karta Multisport.

Z uwagi na specyfikę działalności naszej firmy oraz misję Grupy AF w pierwszej kolejności rozpatrzymy aplikacje kandydatów z niepełnosprawnością

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa AF sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”