Sistema Poland
Bieruń Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 września 2018. Zobacz aktualne

Pracownik biurowy ds. wprowadzania danych

Sistema Poland Bieruń
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Pracownik biurowy ds. wprowadzania danych [praca dla studentów]

Miejsce pracy – Bieruń, Turyńska 135

Zadania przewidziane na stanowisku pracy:

  • Wprowadzanie danych do system SAP
  • Łączenie danych w systemie
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Ścisła współpraca z działem finansowym i kontrolingu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości pakietu MS Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziani absolwenci lub studenci kierunków:
  • Ekonomia
  • Finanse i księgowość
  • Rachunkowość
  • Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę do końca 2018 roku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy z systemem SAP
  • Możliwość skorzystania z transportów pracowniczych oraz stołówki

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.