Asystent.biz
Warszawa HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Pracownik administracyjno-biurowy

Asystent.biz Warszawa
4000 - 5000zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Witamy wszystkich zainteresowanych naszym ogłoszeniem! Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska asystenckie. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy, dostosowaną do Twoich kwalifikacji i doświadczenia!

Aktualnie dla firmy - Lidera na rynkach światowych rozwiązań elektroniki użytkowej z siedzibą w Warszawie,poszukujemy kandydatana stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura (przygotowywanie umów, płatności, bieżące zakupy)
  • prowadzenie administracji kadrowej (ewidencja urlopów, delegacji)
  • zarządzanie przepływem informacji i obiegu dokumentów w firmie
  • pomoc przy organizowaniu eventów i szkoleń
  • koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie
  • bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy
  • współpraca z działem księgowości (wprowadzanie dokumentów do systemu Saldeo, przygotowywanie rozliczeń)
  • wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dokumentami
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość
  • samodzielność oraz proaktywność
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:

  • znajomość SMM (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • praca w godzinach 9:00-17:00
  • wynagrodzenie od 3600 zł netto(w zależności od umowy i doświadczenia)
  • szkolenia z oprogramowania biurowego
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • udział w projektach międzynarodowych
  • onboarding i pełne wsparcie merytoryczne w pierwszych miesiącach pracy

Planowana data rozpoczęcia pracy:od zaraz

Miejsce wykonywania pracy:ul. Heliotropów 29, Wawer, Warszawa

 Jak przebiega rekrutacja z Asystent.biz?

  • I etap: Weryfikacja CV
  • II etap: Kontakt telefoniczny
  • III etap: Autoprezentacja w formie wideo (będzie dodatkowym atutem)
  • IV etap: Rozmowa kwalifikacyjna online
  • V etap: Rozmowa kwalifikacyjna stacjonarna
  • VI etap: Zatrudnienie

O nas

Asystent.biz agencja rekrutacyjna o wąskiej specjalizacji.

Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska asystenckie. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy, dostosowaną do Twoich kwalifikacji i doświadczenia!

Na naszej platformie możesz stworzyć CV, a prosta aplikacja mobilna pomoże Ci nagrać autoprezentacje w formie wideo, do której link jest zintegrowany z plikiem klasycznego CV. Taka struktura pozwala przedstawić wyczerpujące informacje o sobie i zoptymalizować proces rekrutacyjny. Informacje o nowych ofertach pracy pojawią się bezpośrednio na telefonie, a proces rekrutacyjny jest tak prosty, na ile to możliwe.

 Rejestracja i korzystanie z serwisu asystent.biz są całkowicie bezpłatne dla osób poszukujących pracy.