Statson Linfield
Wrocław Nie podano

Praca w dziale sprzedaży

Statson Linfield Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Jesteś studentką/studentem kierunków związanych z marketingiem, sprzedażą lub zarządzaniem? Chciałabyś/chciałbyś spróbować swoich sił w sprzedaży? Nie masz doświadczenia, ale czujesz, że to idealna droga rozwoju? Szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy osoby do działu sprzedaży w agencji reklamowej, która prężnie rozwija się w swojej branży oraz współpracuje z dużymi markami na rynku.

Warunki współpracy:

-miesięczny okres próbny,

-przedłużenie umowy na dłuższy okres po okresie próbnym,

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie nowych klientów (rozmowy telefoniczne),

-stała współpraca z aktualnymi klientami firmy (rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa),

-budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych,

-dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

-samodzielność, kreatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,

-brak bariery komunikacyjnej z potencjalnym klientem,

Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz.1458 z późn. zm.).

Administratorem danych osobowych (zwanym dalej Administratorem) jest Statson Linfield” Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, NIP: 8971898019, która przetwarza dane osobowe Użytkowników zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i innymi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Telefon kontaktowy: 733-455-633

Do zobaczenia!