SG Equipment Leasing Polska
Warszawa Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Praca w dziale obsługi klienta

SG Equipment Leasing Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Societe Generale, która łączy siłę finansową i sprawdzoną wiedzę ekspercką w zakresie innowacji ze strategią zrównoważonego wzrostu, dążą do bycia zaufanym partnerem dla swoich klientów i zaangażowaną w pozytywne przekształcanie świata. Więcej o nas >www.sgef.pl

Poszukujemy osób o statusie studenta lub młodego absolwenta do pracy na czas wakacji (do 30 września) w pełnym wymiarze godzin. Praca ma charakter stacjonarny. Jeżeli nie obawiasz się wyzwań i pracy na wysokich obrotach oraz nie masz oporu przed rozmową telefoniczną z klientem, zapraszamy do naszego zespołu, który liczy na Twoje wsparcie.

Główne zadania na stanowisku

  • obsługa klienta poprzez nowo utworzony Call Center oraz EBOK (elektroniczne biuro obsługi klienta)
  • administracja dokumentami oraz danymi w wewnętrznych systemach informatycznych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy i klientami
  • dbałość o najwyższą jakość obsługi naszych klientów

Nasze wymagania

  • status studenta drugiego roku lub kolejnych roczników uczelni wyższej
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • łatwość w komunikowaniu się
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań i odpowiedzialność

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na

  • wynagrodzenie
  • możliwość kontynuowania współpracy po okresie wakacyjnym
  • udział w szkoleniu z obsługi klienta dla całego Teamu w drugiej połowie września
  • atrakcyjną lokalizację biura z widokiem na Ogród Saski