CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 września 2021. Zobacz aktualne

Praca w biurze od zaraz - telefoniczny doradca klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Elastyczny grafik, zgrany zespół, dwie wypłaty w miesiącu i nowoczesne biuro niedaleko plaży! Niemożliwe? Sprawdź sam :)

Twoje zadania:

* obsługa połączeń przychodzących

* telefoniczne przedstawianie ofert dopasowanych do potrzeb Klienta

* budowanie relacji z Klientem

* aktywne słuchanie

Wymagania:

* umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

* otwartość i zaangażowanie

* pozytywne nastawienie i energia do działania

* chęci do rozwoju i nauki

* dużo uśmiechu :)

W zamian gwarantujemy Ci:

* elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

* dwie wypłaty w miesiącu - podstawa + premia

* pakiet szkoleń, który przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej i rozwinie Twoje umiejętności interpersonalne

* 3 ścieżki rozwoju i awansu - Trener, Team Manager, HR

* pracę w młodej i zgranej ekipie

* konkursy

* pracę w świetnej lokalizacji w Gdyni!

Nie wierzysz? Aplikuj i przekonaj się sam!