CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Praca w biurze dla młodych!/ Elastyczny grafik

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dołącz do nas jako Telefoniczny Doradca Klienta i pracuj w wygodnym biurze!

Dodatkowo - elastyczny grafik pomoże Ci nie tracić całej przyjemności z zajęć dodatkowych.

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.

Studencie, możesz łączyć pracę ze studiami.

Twoje zadania?

Telefoniczna obsługa stałych Klientów, doradzanie i proponowanie dodatkowych usług.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności około 25h w tygodniu,
  • komunikatywności i chęci do działania,
  • pozytywnego nastawienia.

Co mamy dla Ciebie?

  • wypłata dwa razy w miesiącu,
  • dodatkowe premie,
  • pakiet wdrożeniowy,
  • elastyczny grafik,
  • szerokie możliwości rozwoju,
  • stałe zajęcie, które pozwoli Ci na idealny work-life balance,
  • pracę z ciekawymi ludźmi, tworzącymi prawdziwy zespół.