CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 października 2021. Zobacz aktualne

Praca w biurze bez korpo-zasad! :)

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Praca w nowoczesnym biurze, bez korpo-zasad, z dwiema wypłatami w miesiącu, elastycznym grafikiem i fajną ekipą. Możliwe? U nas TAK!

Twoje zadania:
# Aktywny udział w szkoleniach firmowych
# Telefoniczne udzielanie informacji naszym stałym i zaufanym Klientom
# Prezentowanie aktualnych ofert
# Doradzanie i pomaganie Klientom

Oczekiwania:
# Kreatywność
# Dobra dykcja
# Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
# Zaangażowanie i chęć do pracy
# Swoboda w wypowiadaniu się
# Pozytywne nastawienie
# Dużo uśmiechu :)

W zamian otrzymasz:
# Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
# Dwie wypłaty w miesiącu - podstawa + premia
# Pakiet wdrożeniowy, który przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej
# 3 ścieżki rozwoju i awansu - Trener, Team Manager, HR
# Pracę w młodej i zgranej ekipie
# Pracę w centrum Gdyni

Nie wierzysz? Aplikuj i sprawdź!